Зробіть оригінальний свічник зі старої деревини

Аксесуари для дому мають важливе декоративне та функціональне призначення, зокрема, збагачують простір, доповнюють інтер’єр, роблять будинок суто «своїм». Це можуть бути рамки для картин, дзеркала, вази, декоративні тарілки, підноси і, безумовно, свічки та свічники.

Чи замислювалися ви коли-небудь про створення власного свічника? Уявіть собі, що для цього вистачить звичайної сухої гілки! Щоб полегшити вам завдання, ми звернулися за порадою до Ани та Єви, членів групи амбасадорів компанії Belinka, які створюють власні вироби під брендом Wood & Blonde. Їх любов до деревини перетворилася на справжню історію успіху, головними героями якої є декоративні аксесуари для дому, зроблені з дерев’яних обрізків, що сприяє повторному використанню викинутої або використаної деревини. Їх «візитівка» – це чудові маленькі столики та корисні декоративні пеньки. Що особливого є в їх продукції? Кожен з виробів виготовляється вручну і є унікальним. Так само, як і свічник, який ви можете зробити власноруч.

Za Що для цього знадобиться?

  • суха гілка будь-якої товщини
  • ручна або настільна циркулярна пилка
  • дриль та свердло для деревини
  • наждачний папір
  • морилка Belinka Interier
  • пензлик
  • чайні свічки (по одній на кожен свічник)

PЯк зробити свічник зі старої деревини?

Щоб зробити свічник знайдіть у лісі, дворі або в іншому місці суху гілку бажаної товщини. Товщина гілки визначить розмір або діаметр свічника. Що товстшою буде гілка, то більшого розміру буде ваш свічник.

Переконайтеся, що обрана вами гілка є сухою. Якщо вона повністю висохла, швидше за все, кора вже відшарувалася, а якщо ні, то видаліть її за допомогою інструменту для зняття кори.

Тепер гілку можна розрізати на кружечки різної висоти ручною або настільною циркулярною пилкою. Перед тим, як розрізати гілку, подумайте про те, як має виглядати ваш свічник наприкінці, чи хочете ви створити композицію з декількох свічників і якими заввишки вони будуть.

Потім за допомогою свердла відповідного діаметру просвердліть в кружечках отвір, де триматимуться свічки.

Залишився ще один останній крок. Ретельно відшліфуйте кожен кружечок наждачним папером зернистістю від 100 до 320 од. і видаліть з них пил, потім обробіть морилкою для деревини Belinka Interier, щоб зберегти природний колір дерева і підкреслити його структуру яка залишиться видимою. Ця морилка, доступна в 9 відтінках і призначена для декоративного захисту деревини в житлових приміщеннях, не має неприємного запаху, швидко сохне, за один день можна нанести декілька шарів засобу.

За бажанням можна змішувати різні кольори для створення широкої гами відтінків. Можна також скористатися лаком Interier, окремо або в поєднанні з морилкою для деревини Interier. Безбарвний лак Interier зробить поверхню свічника злегка блискучою.

Перед використанням ретельно перемішайте засіб, для досягнення найкращих результатів наносьте його пензлем для покриттів на водній основі. Обов’язково наносьте морилку тонкими шарами. Перш ніж наносити другий шар, зачекайте принаймні 3-4 години, доки перший шар повністю висохне. Потім знову злегка відшліфуйте поверхню, витріть пил і нанесіть другий шар. Залежно від бажаної інтенсивності кольору можна нанести декілька додаткових шарів засобу.

Коли свічник висохне, поставте його на те місце, яке він буде прикрашати: журнальний столик, полицю або шафу. Якщо ви хочете розмістити декоративні свічники у внутрішньому дворику або на іншому відкритому майданчику, рекомендуємо спочатку підвищити їх стійкість, використовуючи Belinka Impregnant Active для додаткового захисту деревини від гниття, грибків і комах, а потім обробити їх морилкою для деревини Belinka Exterier у бажаному відтінку.

Дотримуйтеся правил безпеки при застосуванні біоцидів. Перед застосуванням завжди читайте етикетку та інформацію про продукт.

Якщо ви запалюєте свічку в новому свічнику, подбайте про те, щоб вона ніколи не горіла, якщо вас немає поруч.